سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - ۰۱ مهر ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۰۲۸۵
تعداد بازدید: ۶۴۱
معاون وزیر نفت در امور گاز با صدور حکمی، محسن مظلوم فارسی‌باف را به عنوان مدیر پژوهش و فناوری و بهزاد بابازاده را به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی گاز ایران و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.
معاون وزیر نفت در امور گاز با صدور حکمی، محسن مظلوم فارسی‌باف را به عنوان مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.
حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی محسن مظلوم فارسی‌باف را به عنوان «مدیر پژوهش و فناوری» منصوب کرد. در متن حکم فارسی‌باف آمده است:
«پیرو حکم شماره گ ۰ / ۴۷۷۰۴ به تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۶، بدین وسیله از تاریخ صدور حکم مزبور به عنوان مدیر پژوهش و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است در پناه خداوند متعال و بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد در انجام وظایف موفق و سربلند باشید».
همچنین معاون وزیر نفت در امور گاز، با صدور حکمی، بهزاد بابازاده را به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی گاز ایران و نایب رئیس هیئت مدیره منصوب کرد.
حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، بهزاد بابازاده را به عنوان «مدیرعامل شرکت بازرگانی گاز ایران و نائب رئیس هیئت مدیره» منصوب کرد. در متن حکم بابازاده آمده است:
«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل شرکت بازرگانی گاز ایران و نائب رئیس هیئت مدیره» منصوب می‌شوید.
مقتضی است، با توجه به انتقال وظایف آن شرکت در حوزه بازاریابی و فروش گاز مایع و گوگرد به مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران، ایجاد همکاری و انجام هماهنگی‌های لازم در این باره نسبت به تعیین تکلیف و پیگیری قراردادهای پیشین تا حصول نتیجه نهایی و ساماندهی وضع نیروی انسانی اقدام گردد.
امید است در پناه خداوند متعال و بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد، در انجام وظایف سازمانی و امور محوله موفق و سربلند باشید.
فرصت را مغتنم می‌دانم و از زحمات جناب آقای هادی میرزایی در مدت تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی می‌نمایم».
منبع: شانا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
یادداشت