سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۰۴۸۹
تعداد بازدید: ۱۵۴
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان گفت: شرکت‌های اروپایی به دنبال ازسرگیری ارتباطات و همکاری‌ها با شرکت‌های پتروشیمی ایرانی هستند.
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان گفت: شرکت‌های اروپایی به دنبال ازسرگیری ارتباطات و همکاری‌ها با شرکت‌های پتروشیمی ایرانی هستند.
سیدرضا قاسمی‌شهری با اشاره به حضور شرکت‌های پتروشیمی ایران در نمایشگاه K_Show آلمان که بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع پلاستیک و پلیمر جهان است، اظهار کرد: هلدینگ خلیج فارس نیز با وجود تحریم‌های گسترده آمریکا علیه این شرکت و شرکت‌های زیرمجموعه آن، امسال هم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده صنایع پلیمری در این نمایشگاه حضور یافت.
وی تأکید کرد: در روزهای گذشته مذاکره‌های بسیار خوبی در غرفه هلدینگ خلیج فارس انجام و زمینه‌ لازم برای انعقاد چند تفاهم‌نامه و قرارداد همکاری با شرکت‌های مختلف و به‌ویژه اروپایی فراهم شد.
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان از تمایل شرکت‌های اروپایی برای ارتباط موثر با شرکت‌های پتروشیمی ایرانی خبر داد و یادآور شد: شرکت‌های متعدد اروپایی از ما برای بازدید از کارخانه‌هایشان با هدف آشنایی با فناوری‌های جدید و تولیدات آنها دعوت و آمادگی‌شان را برای انتقال این فناوری‌ها به ایران اعلام کردند و به دنبال ازسرگیری ارتباطات و همکاری‌ها با شرکت‌های پتروشیمی ایرانی هستند.
منبع: شانا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
یادداشت