سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۲۸ دی ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۱۱۴۰
تعداد بازدید: ۱۴۰
رئیس‌جمهوری در جمع مردم مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان گفت: مطمئن باشید دولت و همه ما در کنار شما هستیم، مشکلات شما را حل خواهیم کرد و شما را فراموش نمی‌کنیم.
رئیس‌جمهوری در جمع مردم مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان گفت: مطمئن باشید دولت و همه ما در کنار شما هستیم، مشکلات شما را حل خواهیم کرد و شما را فراموش نمی‌کنیم.
دکتر حسن روحانی، امروز (شنبه، ۲۸ دی‌ماه) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار، با حضور در میان مردم روستای کلانی از بخش دشتیاری شهرستان چابهار گفت: متاسفانه در باران اخیر مشکلاتی برای مردم منطقه پیش آمده، خانه‌ها را آب گرفته و راه‌های ارتباطی و مسیرهای رفت و آمدهای مردم دچار مشکل شده و اموال آنها از بین رفته است.
وی با بیان اینکه بازسازی ویرانی‌ها و درمان مصدومان احتمالی و جبران خسارت‌ها، اقدام‌های فوری است که باید انجام شود، افزود: خوشبختانه سازمان هواشناسی پیش از آغاز بارش‌ها پیش‌بینی کرده و هشدار و اخطار لازم را داده بود که این بسیار مهم است و سبب شده است که ما خسارت جانی در این سیل نداشته باشیم و خسارت‌های مالی قابل جبران است.
رئیس‌جمهوری با بیان اینکه این حادثه سبب می‌شود بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌هایی که باید در استان انجام شود با جدیت و تلاش بیشتری پیگیری شود، تصریح کرد: در مسیر بازدید از مناطق سیل‌زده وزرای راه و شهرسازی، نیرو و کشور توضیح دادند که در این منطقه نیاز به ساخت پل‌هایی است و جاده‌های ویران شده باید ترمیم و بازسازی شود که این اقدام‌ها با جدیت پیگیری خواهد شد.
روحانی با اشاره به گزارش وزیر نیرو در مسیر بازدید در این مناطق، گفت: خوشبختانه برق روستاها وصل شده و البته مردم این روستاهای سیل‌زده همچنان با مشکلاتی روبه‌رو هستند که رسیدگی و رفع خواهد شد.
وی با بیان اینکه این حادثه سبب می‌شود، تکمیل بسیاری از طرح‌های توسعه استان تسریع شود، افزود: درست است که سیل برای شما مشکل ایجاد کرد، اما در آینده برای این استان منشا خیر خواهد شد. سیستان و بلوچستان در دولت تدبیر و امید در سطح جهان جایگاه دیگری پیدا کرده است و امروز چابهار برای بسیاری از کشورها مرکز تردد و حمل‌ونقل شده است.
منبع: شانا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
یادداشت