سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۸ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۳۱۳۳
تعداد بازدید: ۷۴۸
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره اطلاعات اشتباه درج‌شده روی برخی کارت‌های سوخت صادرشده گفت: این مسئله به هیچ وجه مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی‌کند.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره اطلاعات اشتباه درج‌شده روی برخی کارت‌های سوخت صادرشده گفت: این مسئله به هیچ وجه مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی‌کند.
 فاطمه کاهی در این باره گفت: از مجموع میلیون‌ها کارت صادرشده، تعداد کمی از آنها این مشکل را دارند و عباراتی همچون کارت هوشمند سوخت موتورسیکلت یا کامیون درج شده که این اطلاعات هیچ تأثیری در میزان سهمیه و استفاده مالکان خودروهای سواری از این کارت‌ها ندارد.
وی با بیان اینکه از تعداد ۲۷ میلیون کارت صادرشده، تنها ممکن است برای کمتر از یک درصد، یعنی چیزی حدود ۳ تا ۴ هزار کارت صادرشده این مشکل به‌وجود آمده باشد، افزود: مهم، اطلاعات لیزری پشت کارت است و اگر این اطلاعات با مشخصات کارت خودرو مغایرت ندارد، استفاده از این کارت هیچ مشکلی برای مالک نخواهد داشت.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزود: این کارت‌ها ممکن است تفاوتی از لحاظ رنگ و طرح با هم داشته باشند، اما از لحاظ کاربردشان در آنها تفاوتی وجود ندارد و نیاز نیست که افراد بعد از دریافت کارت سوخت، اقدامی انجام دهند.
کاهی تأکید کرد: این موضوع مشکلی را برای افراد ایجاد نمی‌کند و نیازی به انجام هیچ اقدامی نیست و افراد به‌راحتی می‌توانند از همان کارت سوخت استفاده کنند.
وی اظهار کرد: مهم اطلاعاتی است که در تراشه کارت سوخت درج شده و باید این اطلاعات با مشخصات خودرو مطابقت داشته باشد، اما اطلاعاتی که روی کارت نوشته شده مربوط به مالکی است که هنگام صدور کارت، مالک خودرو بوده و تأثیری در سهمیه واریزی یا استفاده مالک بعدی خودرو ندارد.
منبع: شانا
برچسب ها: کارت سوخت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
برگزیده
یادداشت