سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۲۴ مهر ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۳۵۶۹
تعداد بازدید: ۲۸۴
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی ایران با اعلام اینکه حادثه انفجار شامگاه سه شنبه (۲۲ مهرماه) در خودرویی در اسلامشهر ناشی از انفجار کپسول ال پی جی بوده است، اعلام کرد: استفاده غیرمجاز ازکپسول ال پی جی خلاف قانون است
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه حادثه انفجار شامگاه سه شنبه (۲۲ مهرماه) در خودرویی در اسلامشهر ناشی از انفجار کپسول ال پی جی بوده است، اعلام کرد: استفاده غیرمجاز از کپسول ال پی جی خلاف قانون است.
به نقل از شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران، سخنگوی سازمان اورژانس شامگاه گذشته از انفجار کپسول سی ان جی یک خودرو در اسلامشهر خبر داد که اشتباهی در اطلاع رسانی این حادثه به چشم می خورد؛ زیرا که انفجار یک دستگاه کپسول ال پی جی مسبب این حادثه دلخراش بوده است.
مهدی اسماعیلی، سخنگوی شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران در این باره با بیان اینکه استفاده غیرمجاز از کپسول ال پی جی برای خودروها خلاف قانون است، گفت: انفجار کپسول گاز مایع باعث مصدومیت شدید تعدادی از شهروندان ما شده است.
بر اساس این گزارش، در ساعت 20 و 10 دقیقه شامگاه سه شنبه (۲۲ مهر)، انفجار کپسول ال پی جی در پارکینگ منزل مسکونی در شهرک مصطفی خمینی اسلامشهر منجر به آسیب دیدگی پنج نفر شده است، دلیل انفجار کپسول هنوز مشخص نیست.
منبع: شانا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
یادداشت