سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر: ۸۸۴۸
تعداد بازدید: ۹۳
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: اکنون به جز چند روستا که با آبگرفتگی شدید و تخریب روبه‌رو شده‌اند، گاز همه شهرها و روستاهای استان لرستان وصل شده است.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: اکنون به جز چند روستا که با آبگرفتگی شدید و تخریب روبه‌رو شده‌اند، گاز همه شهرها و روستاهای استان لرستان وصل شده است.
حسن منتظر تربتی در تشریح جزئیات عملیات اتصال گاز در شهرهای دوره، چگنی و معمولان استان لرستان گفت: با وجود آب‌گرفتگی شدید، گاز شهر معمولان و 22 روستای آن تا ساعت 18 روز چهارشنبه (14 فروردین‌ماه) و گاز شهرهای دوره و چگنی و روستاهای آنها نیز تا ساعت یک بامداد پنجشنبه (15 فروردین‌ماه) وصل شد.
وی با اشاره به اینکه پیش از این نیز گاز بخش شرقی پلدختر با گرفتن انشعابی از خط ششم سراسری گاز وصل و مشکل قطعی گاز 4 هزار مشترک این بخش برطرف شده بود، ادامه داد: همچنین با تمرکز بر روستای سراب حمام به عنوان بزرگترین روستای استان لرستان با ٥ هزار مشترک گاز، تاکنون گاز ٢ هزار مشترک وصل شده و گاز باقی مشترکان نیز تا ساعتی دیگر وصل خواهد شد.
تربتی با بیان اینکه کارکنان شرکت ملی گاز ایران به‌ویژه همکاران این شرکت در گاز استان لرستان به منظور برقراری دوباره جریان گاز در شهرهای سیل زده این استان در حداقل زمان ممکن، تلاش بی‌وقفه‌ای داشتند، یادآور شد: بخش غربی پلدختر و حدود پنج روستای شهر معمولان، معدود مناطقی است که به دلیل حجم قابل توجه آبگرفتگی و تخریب‌های پیش آمده، هنوز امکان وصل گاز در آنها فراهم نشده و امیدواریم با رفع مشکلات، قطعی گاز این مناطق نیز به‌زودی رفع شود.
منبع: تسنیم
برچسب ها: گاز لرستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده
یادداشت