سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
ممنوعیت استفاده نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیردولتی از پیام‌رسان‌های اجتماعی برخط خارجی برای مکاتبات و خدمات اداری، ممنوعیت کنترل ارتباطات کاربران پیام‌رسان‌های اجتماعی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی از مصوبات آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی است.
شرکت اپل از نمونه جدید گوشی‌های iPhone 7 و 7 Plus با رنگ قرمز رونمایی کرد. این گوشی‌ها به عنوان بخشی از کمپین محصولات سرخ رنگ اپل رونمایی شدند.
شرکت Unity Technologies بعد از گذشت چهار سال از محدودیت‌هایی که به دلیل تحریم‌های آمریکا برای کابران ایرانی ایجاد کرده بود به دلیل برجام آنها را کاهش داده و حالا ایرانیان می‌توانند به نسخه رایگان این موتور بازی ساز دسترسی داشته باشند.
١٣٠هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات در سال٩٦ ایجاد می شود
وزیر ارتباطات همزمان با نامگذاری سال ٩٦ به نام سال اقتصادمقاومتی تولید و اشتغال، از برنامه ریزی برای ایجاد ١٣٠ هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات در سال جدید خبر داد.
معاون امورفرودگاهی امام خمینی(ره) : پروازهای بین المللی فرودگاه امام 40 درصد افزایش یافت
معاون امور شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: با آغاز سفرهای نوروزی، پروازهای بین المللی این فرودگاه 40 درصد افزایش و روزانه به حدود 260 پرواز رسید.
پیامک اعلام تماس از دست رفته هزینه دارد؟
طی روزهای گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن اعلام می‌شود که در صورت فعال بودن سرویس تماس‌بان برای مشترکان همراه اول، هر بار هزینه‌ای معادل ۴۰۰ تومان به حساب مشترک منظور می‌شود.
بهار 96 در کرمانشاه با صدای سوت قطار
بهره برداری از راه آهن غرب کشور یکی از مطالبات اساسی مردم استان کرمانشاه در سال های اخیر بوده که در دولت یازدهم تحقق خواهد یافت و مردم استان در اواخر فروردین صدای سوت قطار را خواهند شنید.
خدمات ویژه ایرلاین‌ها به مسافران خاص حذف شد
شرکت‌های هواپیمایی داخلی در نبود نظارت های متولی این بخش یعنی سازمان هواپیمایی کشوری به تازگی خدمات ویژه خود برای مسافران خاص(معلولان، جانبازان، بیماران و...) را حذف کرده‌اند.
برگزیده
یادداشت