سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
چین برای مذاکره با آمریکا شرط گذاشت
چین برای مذاکره با آمریکا شرط گذاشت چین با این هشدار که تهدیدهای دونالد ترامپ برای وضع تعرفه بیشتر، مانع هر گونه مذاکره‌ای خواهد شد، چشم‌انداز راه حل کوتاه‌مدت برای جنگ تجاری با واشنگتن را از میان برد.
دلار ضعیف ترین عملکرد در ۱۵ سال اخیر را از خود نشان داد
صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد، دلار آمریکا در سال جاری میلادی تا کنون بیش از ۸ درصد ارزش خود را از دست داده که ضعیف ترین عملکرد آن از سال ۲۰۰۲ میلادی به بعد است.
کشتی‌ها و جنگنده‌های آمریکایی آماده حمله به سوریه
سی ان ان به نقل از منابعی که نامی از آنها نبرده، فاش کرد، آمریکا به پایگاه‌های دریایی و هوایی خود در خاورمیانه دستور داده تا برای حمله احتمالی به پایگاه هوایی سوریه آماده باشند.
نفتا را بدون آمریکا پیش می‌بریم
وزیر تجارت بین الملل کانادا گفت: کشورش قصد دارد که مذاکرات از سرگیری پیمان تجارت فرا اقیانوسی را بدون حضور ایالات متحده پیش گیرد.
خبرگزاری رویترز امروز و در آستانه 100 روز زمامداری رئیس جمهوری جدید آمریکا خبر داد که ترامپ دلش برای رانندگی تنگ شده، حس می کند که داخل یک پیله است و از دشواری شغل جدیدش یکه خورده است.
مشاور رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید ترامپ درباره خروج از برجام، در حال ارزیابی تمامی گزینه‌ها است.
نشریه آمریکایی تایم، سردار قاسم سلیمانی را در فهرست 100 شخصیت تاثیرگذار جهان در سال 2017 جای داد.
وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن در حال بازنگری سیاست خود در قبال تهران است.
شرکت هواپیمایی بوئینگ آمریکا درصدد اخراج صدها مهندس این شرکت در بخش هواپیماهای تجاری خود است
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با تایید پایبندی ایران به تعهدات خود در برجام، تعلیق تحریم های هسته ای را برای یک دوره 90 روزه دیگر تمدید کرد.
برگزیده
یادداشت