سیمای انرژی

سیمای انرژی، جامع‌ترین پایگاه خبری حوزه نفت و انرژی ایران      
شرکت خصوصی ابزار دقیق در صنایع نفت و گاز جهت عنوان های شغلی مدیر بخش ابزاردقیق و کارشناس فنی و فروش دعوت به همکاری می نماید.
شرکت خصوصی فعال در حوزه مهندسی جهت دفتر مرکزی تهران و پروژه های خود ازمهندسین عمران، شیمی، صنایع، معماری و IT و ... دعوت به همکاری می نماید.
شرکت پیمانکاری از کارشناسان فرآیند یا مکانیک (مسلط به راه ‏اندازی واحدهای پتروشیمی و پالایشگاهی( باحداقل7سال سابقه کارمرتبط جهت کار در عسلویه دعوت به همکاری می شود.
شرکتی در زمینه طراحی نیروگاه از کارشناسان مکانیک/ برق/ ساختمان/ کنترل پروژه/ ابزاردقیق/ IT/ PDMS دعوت به همکاری می نماید.
استخدام 3 ردیف شغلی برای مهندسین صنایع - مکانیک -مخزن در شرکت بین المللی فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی جهت کار در جنوب کشور
شرکت بین المللی فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از مهندسین صنایع - مکانیک -مخزن در جهت کار در جنوب کشور دعوت به همکاری می نماید.
شرکت مهندسی قدس نیرو در زمینه نیروگاهی در تهران و عسلویه جهت عنوان های شغلی کارشناسان مکانیک/ برق/ عمران سیویل/ ابزاردقیق/ کنترل پروژه دعوت به همکاری می نماید.
شرکت پیمانکاری EPC فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر خود در تهران و عسلویه جهت عنوان های شغلی برای مهندسین پروژه/ برق/ فرآیند/ کارشناس دفتر فنی پایپینگ/ کارشناس دفنر فنی سیویل و حسابداری دعوت به همکاری می نماید.
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به‌ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از بین متقاضیان مرد دارای شرایط ذیل، به‌ صورت «قراردادی تمام‌ وقت» یا «مأمور به خدمت» در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری ‌نماید.
شرکتی بزرگ در فیروزکوه جهت عنوان های شغلی برای کارشناسان مکانیک - برق و الکترونیک - ایمنی بهداشت HSE وکارشناس کنترل کیفیت دعوت به همکاری می نماید.
از مهندسین فارغ التحصیل رشته های برق و مکانیک دانشگاههای معتبر کشور دعوت به همکاری می گردد.
برگزیده
یادداشت